Staadionimaratonil kavas seekord ka 24 tunni jooks


veebipäis_staadionimaraton2016

21.-22. juulil Iisaku spordikeskuse staadionil kolmandat korda toimuva Ida-Virumaa staadionimaratoni raames peetakse esimest korda Eestis 24 tunni jooks.

Kahepäevane võistluspäev algab neljapäeval, 21. juulil kell 15 laste ja noortejooksudega, kus eelmisel aastal osales rõõmustavalt palju kohalikke spordilootusi. Korraldajatelt on jooksude paremaks läbiviimiseks palve, et laste ja noorte võistlusele pandaks end kirja eelregistreerimisel, mille otselink asub aadressil www.isetegime.eu/jooks/staadion/. Kell 16 esimene täiskasvanute start 24 tunni jooksjatele. Maailmas populaarse võistlusala, kuid Eestis esimest korda toimuva 24 tunni jooksu eesmärk on läbid ööpäeva jooksul võimalikult palju meetreid. “Käisime koos staadionimaratoni peasekretäri Maarika Rajaga kogemuse saamiseks veebruarikuus Espoos sisehallis toimunud 24 tunni jooksul vaatamas. Soovitan kõikidel tulla võimaluse korral staadionile jooksjatele kaasa elama, sest tegu pole üksnes sportliku pingutusega, vaid suur osa on ka vaimujõul,” sõnas üks staadionimaratoni eestvedajatest, Ida-Virumaa spordiliidu peasekretär Rene Kundla.

Meestest võib Iisakus oodata ultrajooksjate 24 tunni jooksu unelmapiiri ehk 200 km täitumist, sest Iisakus kolmandat aastat järjest starti tulev Ida-Virumaa juurtega Aivar Luud on 2014. aastal Espoos jooksnud isiklikuks rekordiks 204,153 km, millega on ta Eesti edetabelis kaheksandal positsioonil, kuid Iisakus stardi tulevatest jooksjatest on tema tipptulemus parim. Kindlasti on 200 km piir plaanis elus esimest korda alistada veel mitmel teiselgi Iisakus starti tuleval mehel.

Naistest on parima isikliku rekordiga starti tulemas Saaremaa esindaja Raili Rüütel, kes eelmisel aastal Itaalias jooksis 124 kilomeetrit ja 884 meetrit, mis on Eesti edetabeli neljas tulemus.

Eesti tippmargid on Silver Eensaare eelmisel aastal Šveitsis joostud 232,666 km ja Heleen Vennikase 2013. aastal Hollandis joostud 170,493 km. Teadmiseks nii palju, et 24 tunni jooksu maailma tipptulemused on meestel 303,506 km ja naistel 255,303 km. Esimesena pani end 24 tunni jooksule kirja harjumaalane Ragnar Virma, kes eelmise aasta staadionimaratonile tõi kuulsust kui mees, kes 24 tunni jooksul läbis kõik eelmisel aastal kavas olnud distantsid, kolm maratoni ja veerandmaratoni. 24 tunni jooksule on teiste seas kirja pannud Kaitsepolitseiameti peadirektori asetäitja Aleksander Toots, keda peetakse Eesti parimaks vastuluurespetsialistiks ning kaheksakordne Eesti poksimeister Sergei Tassimov. 24 tunni jooksu starti plaanib tulla Ida-Virumaa elavatest naistest ainsana tulla jõhvilane Kaja Jõemets, kes kolm aastat tagasi, oli üks esimestest, kes ideega kaasa tuli ja lõpuks ka oma sünnipäeva võistluspäevaks loovutas. Ja nii ongi jooksu korraldajad otsustanud, et staadionimaraton jääb nö liikuvaks pühaks ehk hakkabki toimuma 21.-22. juulil. Ida-Virumaa juurtega naistest on Iisakus 24 tunni jooksu debüüti tegemas Tartus elav Avinurme jurtega Karmen Lepp. 24 tunni jooks küll tõenäoliselt staadionimaratoni kavva ei jää ning järgmisel aasta maikuus on planeeritud see eraldi võistlusena korraldada Mäetaguse rullirajal. „Vaatame, kuidas selle aasta eksperiment ennast õigustab, kuid arvan siiski, et nii osalejate, kohtunike kui ka pealtvaatajate jaoks on lihtsam ja arusaadavam kui staadionil toimub korraga üks jooks. Seda enam, et maraton ja ultrajooks on siiski oma iseloomult kaks erinevat jooksuala,“ rääkis Kundla.

Stardis ka Iisaku esindajad

Kui 24 tunni jooksjate seas Iisaku esindajaid ei ole, siis kell 16.15 startivale õhtumaratonile oli end juunikuuks kirja pannud kaks kohalikku jooksjat, Liisi Arm ja Jaanus Altoja, kes mõlemad võtavad ette maratonidistantsi. Õhtumaratonile favoriidiks võib lugeda kahel eelmisel aastal Iisakus meestest parimat aega näidanud Kohtla-Järve jooksja German Terehhov (staadioni tipptulemus eelmisel aastal joostud 3:06.42), kuid teda on kevadest vaevanud ületreening ning sel aastal läheb tal tõenäoliselt vähemalt tipptulemuse uuendamine raskeks.

Kell 21.30 on kavas veerandmaraton, mille raames fikseeritakse ka klassikalise staadionijooksu ehk 10 000 m aeg. Teiste seas plaanib sel aastal starti tulla tuntud raadiohääl Taavi Libe, kelle ettepanekul 10 000 m jooks eelmisel aastal esimest korda staadionimaratoni kavva võeti. Juuni lõpus registreerus sellele distantsile Iisaku vallavolikogu esimees Priit Palmet, kes eelmistel aastatel on piirdunud starteri rolliga. Kell 23 teevad 24 tunni jooksjad staadionil n-ö tagasipöörde ja järgnevad 9 tundi joostakse teistpidi – pöörded on vajalikud selleks, et oleks vaheldust nii kehale kui vaimule. Kell 23.15 antakse stardipauk öömaratonile ja sel aastal jooksjatelt pealampe ei nõuta, kuna staadioni peaks staadionimaratoni ajaks valmis saama statsionaarne valgustus. Veidi kohendatud on ka stardisirget, sest talvega oli kummiplaatide alune siserada viltu vajunud. Öömaratonil saab Iisaku rahvas omadest kaasa elada Sigrid Põdrale, kes on staadionimaratonil edukalt võistelnud ka kahel eelmisel aastal. Öömaratoni stardis on teiste seas Eesti meeste ja naiste maratonikogumise rekordiomanikud Rein Pärn ja Leili Teeväli, kel 27. juuni seisuga oli kirjas vastavalt 307 ja 158 maratoni.

Öömaratonile on registreerunud juunikuust staadionimaratoni naiste tipptulemust omav valgalane Viia Kaldam. Nimelt korraldas eelmisel aastal Iisakus kaks maratoni jooksnud Margus “Contra” Konnula Iisakust inspiratsiooni saanuna selle aasta 1. juunil Võru staadionil staadionimaratoni, kus Kaldam naiste võitjana püstitas isiklikuks ja staadionimaratoni Eesti ja Baltimaade õrnema soo tipptulemuseks 3:58.43. Öömaratonil saab Iisaku rahvas omadest kaasa elada Sigrid Põdrale, kes on staadionimaratonil edukalt võistelnud ka kahel eelmisel aastal ning sel distantsil lööb staadionimaratonil esmakordselt kaasa ka Tiina Peep.

Reede hommikul kell 8 tasub tulla tööpäeva hommikul ergutama ööpäevajooksjaid, kes tegemas enne viimast kaheksat jooksutundi tagasipööret. Kahepäevase võistluspeo viimane start antakse kell 10. Hommikumaratonile juunikuuks ükski Iisaku jooksja end kirja polnud pannud, kuid huvitavaid jooksjaid jagub sellessegi starti. Teist aastat järjest plaanib Iisakusse starti tulla eksminister Meelis Atonen, kes on samuti Eesti maratonikogumise edetabelis rohkem kui 150 võistluskorraga viie edukama seas, kusjuures Iisakus plaanib ta teha sel aastal kaks starti. Esimest korda on Iisakusse tulemas Tiina Krutob ja Einari Talviste, kes rohkem tuntud küll ühe teise ala, allveeorienteerumise esindajatena, kust neil mõlemal on ette näidata igat karva medaleid nii maailma kui ka Euroopa meistrivõistlustelt.

Kindlasti tasub võimaluse korral staadionile tulla reedel veidi enna kella 16, sest 24 tunni jooksjad vajavad just lõpuringidel aplausitoetust ja omaette vaatepilt tõotab tulla siis kui enamus jooksjad oma lõpupingutuse järel tühjakspigistatud sidruneid meenutavad. Siis selgub ka kõige vastupidavaim pealtvaataja.

Võistlus ka pealtvaatajatele

Sel aastal on kavas konkurss vastupidavaima pealtvaataja väljaselgitamiseks ehk auhinnale on võimalik konkureerida jooksule kaasa elades. Eelmistel aastatel ongi jooksjad kiitnud seda, et pealtvaatajate kaasaelamine on andnud staadionimaratonile mõnusa aura. See on üks argumentidest, miks jooksulehe www.marathon100.com poolt osalejate seas tehtavate tagasisideküsitluse põhjal sai just staadionimaraton eelmise aasta Eesti jooksuüritustest kõrgeima hinde. “Muidugi tahame korraldatena ka sel aastal anda endast maksimumi, kuid selge on see, et mida rohkem on osalejaid, seda raskem on kõikide heakskiitu ära teenida. Selge on siiski seegi, et kuna staadion paneb osalejatele omad piirid, siis staadionimaratonil nagu teistelgi väiksemate osalejatega võistlustel on nö gurmeejooksu maine. Samas on hea meel tõdeda, et hästi korraldatud jookse on Eestis alati olnud ja neid tuleb aina juurde. Eks oma osa on siin sellegi, et jookse on palju ning väiksemaid jooksuüritusi, kus korraldajate ja osalejate side on tihedam kui massijooksul, tuleb aina juurde. Eks jooksudega on nagu õllega, et on olemas massitoodang, mis arvestab rohkem nö keskmist maitset ja on käsitööõlud, mille maitsenüansid on tavajoogist reeglina isikupärasemad,” sõnas Rene Kundla, kes avaldas Võru maratonile viidates heameelt, et staadionimaratoni tegemised on Eestis hakanud levima väljapoole Ida-Virumaad.

Kui eelmisel aastal Iisaku aasta teo tiitli pälvinud staadionimaratoni korraldajatele tuli 2014. aastal üllatusena, et Eestis pole varem staadionil maratoni joostud, siis praeguseks on selgunud, et tegu on maailmaski vähelevinud üritusega. “Oleme otsinud internetist, uurinud sellekohastest foorumitest ja saatnud järelpärimisi kergejõustikuliitudesse, kuid seni oleme vaid Suurbritanniast leidnud analoogseid võistlusi. Seal on omakorda silma jäänud võistlus, kus joosti murule joonitud 400 m ringil. Retrohõngulistel kummiplaatidel mujal kui Iisakus tõenäoliselt maratoni joostud ei ole ja ega seda võimalust vist kauaks enam ei olegi. Loodetavasti saab Iisaku lähiajal kaasaegasema staadioni. Lootuse üks osa rajaneb sellele, et pärast haldusreformi võiksid uue omavalitsuse juhid jõuda selgusele, et vallale on vaja esindustaadionit. Juhul kui saab teoks Alutaguse valla loomine, siis Iisaku oleks korralikuks staadioniks ideaalseks kohaks,” ütles Rene Kundla. Paljud tulevad staadionimaratonile juba kolmandat korda ja selge on see, et kui esimesel aastal osales jooksul 38 ja eelmisel aastal 48 vaprat ringijooksjat, siis sel aastal osaleb jooksudel tõenäolislet kokku rohkem sportlasi kui kahel eelmisel aastal kokku. Nimelt oli juunikuuks end kirja pannud juba üle 80 sportlase ja alati on neidki, kes soovivad võistlusega liituda isegi võistluseelsel päeval.

Kes kogu aeg staadionil olla ei saa, siis jooksjate tegemistele saab kaasa elada ka interneti vahendusel, sest sarnaselt eelmiste aastatega uuendatakse tulemusi iga ringi tagant. Lingid otseülekandele leiab kahepäevase võistluse alguses staadionimaratoni kodulehelt.

III Ida-Virumaa staadionimaraton

21.-22.07.2016, Iisaku spordikeskuse staadion

Neljapäev, 21. juuli 2016

15.00 “tillumaratonid” 100 m

15.10 “lastemaratonid” 800 m

15.20 “noortemaraton” 1500 m

15.40 noorte autasustamine

15.55 24 h jooksjate tutvustamine

16.00 24 h jooksu stardipauk

16.15 õhtumaraton ja poolmaraton

21.30 veerandmaraton

23.00 24 h jooksu tagasipööre

23.15 öömaraton ja poolmaraton

Reede, 22. juuli 2016

8.00 24 h jooksu tagasipööre 10.00 hommikumaraton ja poolmaraton

16.00 24 h jooksu finišipauk

16.30 lõppautasustamine

Info: www.sportiv.ee/staadionimaraton ja iisakusport.ee

FB: https://www.facebook.com/events/396817480527772/

Uudiste arhiiv


03.10.2018
Rahvajooks toimus Iisakus 6. korda
29.08.2018
Spordikeskuse jõusaalis jätkuvad treeningud personaaltreeneri juhendamisel
22.08.2018
Iisaku rahvajooks tuleb taas
13.08.2018
20. augustil EV taasiseseisvumispäeval spordikeskus ei tööta
09.07.2018
Alutaguse valda toodi II koha karikas
05.07.2018
Discgolfi nädalamäng jõudis taas Iisakusse
20.06.2018
Korvpallilaager spordikeskuses lõi osalejatel silmad särama
11.06.2018
Avamisvõistlus Iisaku discgolfipargis
07.06.2018
23.06. – 31.07. on spordikeskus külastajatele suletud
08.05.2018
Alutaguse vald lööb kaasa ka 43. Eesti omavalitsuste suvemängudel
07.05.2018
Jõusaalis abistab treenijaid personaaltreener
30.04.2018
Võrkpallurite hooaeg lõppes kolmandate kohtadega
28.04.2018
Rahvaliiga pronks tuli Iisakusse
19.04.2018
Reinar Halliku korvpalliakadeemia alustab sügisest tööd
14.04.2018
Korvpallurid jõudsid Eesti II liigas medalitele
09.04.2018
Südamekuu raames toimuvad jõusaalis ringtreeningud
24.03.2018
Iisaku kevadturniir võrkpallis peetakse 7. aprillil
19.03.2018
Suurel reedel toimub spordikeskuses traditsiooniline Iisaku korvpalliturniir
19.03.2018
24.-25. 03. peeti Iisaku spordikeskuses Eesti korvpalli meistrivõistlusi
07.03.2018
Iisaku suusaetapp toimus Pannjärvel
05.03.2018
Alutaguse vallale talimängudelt 4. koht!
19.02.2018
24. veebruaril on spordikeskus suletud
09.02.2018
Suusarajad kutsuvad suusatama
22.01.2018
Meeste korvpalli eelturniirilt 3. koht
16.01.2018
Suusatamises toodi medaleid ka Alutaguse valda
11.01.2018
Alutaguse vald osaleb 34. Eesti omavalitsuste talimängudel
15.12.2017
Pühade ajal spordikeskus ei tööta
05.12.2017
Sporditeemaliselt mälumängult III koht
02.11.2017
Võrkpallurid alustavad COOLBET rahvaliigas
11.10.2017
Korvpallihooaeg on alanud
09.10.2017
Iisaku Torpeedo krooniti taas maakonna meistriks võrkpallis
29.09.2017
Tulge võrkpalli mängima!
17.09.2017
V Iisaku rahvajooksul üle 100 osaleja
29.08.2017
Iisaku perepäeva rattavõistlusel selgitati kiiremad
23.08.2017
Rullirajal ning kooli ja katlamaja vahelistes parklates on kaevetööd
22.08.2017
V Iisaku rahvajooks joostakse 17. septembril
20.08.2017
Vaiklas toimus keskaegne spordipäev
19.07.2017
Argipäeva rulliõhtute 3. etapp toimus Iisakus
19.07.2017
Staadionimaratonil püstitati rekordid
10.07.2017
Iisaku vald saavutas valdade suvemängudel kokkuvõttes 4. koha!
22.06.2017
Suvevaheajal jätkuvad spordikeskuses ÜKE treeningud
22.06.2017
4. Ida-Virumaa staadionimaraton 18.-19. juulini Iisakus
14.06.2017
23.06. – 31.07. on spordikeskus külastajatele suletud
07.06.2017
Iisaku vald osaleb viimast korda oma lipu all valdade suvemängudel
05.06.2017
Iisakus toimusid palavad tänavakorvpalli lahingud
21.05.2017
Tänavakorvpallurid tõid Viimsist esikoha
18.05.2017
Kaspar Uustal võitis Pannjärve murdmaajooksusarja avaetapil esikoha
17.05.2017
Reinar Halliku Korvpallikool viis läbi suvelaagri
15.05.2017
4. juunil mängitakse Iisakus tänavakorvpalli
21.04.2017
Iisaku võrkpalli kevadturniir peetakse 13. mail
12.04.2017
Kevadvaheajal on spordikeskuses laste ja noorte ÜKE treeningud
11.04.2017
29. aprillil toimus spordikeskuses Südamekuu raames skyjumpingu treening batuutidel
09.04.2017
Korvpallurid kaitsesid Ida-Virumaa meistritiitlit!
03.04.2017
Suurel reedel toimus traditsiooniline Iisaku korvpalliturniir
27.03.2017
Eesti tugevuselt kolmandas liigas Iisaku/Toilale 5. koht
17.03.2017
Iisakus avati Reinar Halliku Korvpallikool ja viidi läbi EKL “100 Kooli” projekt
09.03.2017
Eesti Korvpalliliidu “100 kooli” projekt jõuab 21. märtsil Iisakusse
06.03.2017
Talimängudelt Iisaku vallale 3. koht!
22.02.2017
24. veebruaril on spordikeskus suletud
17.02.2017
Koolivaheajal saab rohkem sportida
12.02.2017
Ida-Virumaa meistriks võrkpallis tuli Iisaku Torpeedo meeskond
08.02.2017
Iisaku vald osaleb teiste seas järjekordsel spordipeol
03.02.2017
Suusavõistlustel osaletakse vaatamata kehvadele oludele
31.01.2017
Iisakusse tuli esikoht petangivõistlustelt
23.01.2017
Kaarel Karri Eesti noorte suusasarja etapil hõbedal
12.01.2017
13. Eestimaa talimängud algasid Iisaku vallale edukalt
19.12.2016
Pühade ajal on spordikeskus külastajatele suletud
30.11.2016
Vahekokkuvõte korvpallurite käekäigust
14.11.2016
Reedel 18.11.2016 mängitakse spordisaalis võrkpalli
02.11.2016
Võrkpalli rahvaliiga hooajale minnakse vastu 2 võistkonnaga
20.10.2016
Koolivaheajal saab sportida
17.10.2016
Iisaku jalgpallipoistele teeb näidistreeningu Norbert Hurt
29.09.2016
Üleskutse võrkpallile!
27.09.2016
Algab järjekordne korvpallihooaeg
18.09.2016
Rahvajooksul rekordiliselt 118 osalejat!
05.09.2016
4. Iisaku rahvajooks toimub 18. septembril
10.08.2016
Iisaku valla perepäeval tehti ka sporti
15.07.2016
Staadionimaratonil osales üle 100 jooksja
11.07.2016
Tänavakorvpallimeeskond taas võidukas
06.07.2016
Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute 1. etapp joosti Iisakus
04.07.2016
24. Eesti valdade suvemängudelt Iisakusse 2. koht
28.06.2016
Staadionimaratonil kavas seekord ka 24 tunni jooks
14.06.2016
18. juunil mängiti Iisakus tänavakorvpalli
02.06.2016
Iisaku vald osaleb valdade suvemängudel Vändras
29.05.2016
Tänavakorvpallurid alustasid uut hooaega võidukalt
27.05.2016
Suvevaheajal jätkuvad spordikeskuses suusatreeningud
20.05.2016
Ida – Virumaa mikrokorvpalliliiga 2. koht Iisakusse
19.05.2016
Iisaku jooksjad võistlesid Pannjärvel
06.05.2016
Omavalitsustöötajate spordipäevalt Iisakule 7. koht
02.05.2016
XII Mäetaguse kevadturniiri võrkpallis võitis Iisaku
25.04.2016
Iisaku Peetri Pizza on Ida – Virumaa meister korvpallis!
15.04.2016
Võrkpalli terviseturniirilt Iisakule teine ja neljas koht
07.04.2016
22. ja 23. aprillil Iisaku Spordikeskuses südamekuu üritused
04.04.2016
Iisaku Peetri Pizza korvpallimeeskond mängib maakonna meistrivõistluste finaalis
31.03.2016
Lasketiirus tulistatakse MTÜ Iisaku Laskeklubi laskevõistlusel
23.03.2016
Alutaguse suusasarjas lõid kaasa ka Iisaku valla suusatajad
14.03.2016
Iisaku võrkpalli kevadturniir peetakse 26. märtsil
09.03.2016
Suurel reedel 25.03.2016 toimub spordikeskuses traditsiooniline Iisaku korvpalliturniir
29.02.2016
Iisaku vald saavutas 24. Eesti valdade talimängudel II koha
22.02.2016
24. veebruaril on spordikeskus suletud
16.02.2016
24. Eesti valdade talimängudel asub võistlustulle teiste seas ka Iisaku valla koondvõistkond
09.02.2016
Rico Jaanipere võistleb juunioride maailma meistrivõistlustel
07.02.2016
Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustelt Karrilt 2. ja Jaaniperelt 4. koht
01.02.2016
Tänavakorvpallurid valiti Iisaku valla aasta tegijateks 2015. aastal
28.01.2016
Ilm on teinud suusaradadele liiga
23.01.2016
Iisaku noormees Kaarel Karri esindab Eestit noorte taliolümpial
18.01.2016
Korvpallimeeskond valdade eelturniiril ei vääratanud
16.01.2016
Paal, Palmet, Jaanipere ja Karri startisid ETV-Swedbank noorte suusasarja 2. etapil
15.01.2016
Iisaku suusatajad osalesid Alutaguse suusasarja avaetapil
09.01.2016
Kaarel Karri tuli Eesti noorte meistriks
07.01.2016
24. Eesti valdade talimänge alustavad korvpallurid eelturniirilt
06.01.2016
Fotonäitus spordikeskuses
23.12.2015
Iisakus joostud staadionimaraton on Eesti parim gurmeejooks
22.12.2015
27. detsembril toimub spordikeskuses Iisaku valla aastalõputurniir võrkpallis
18.12.2015
Info muudatustest spordikeskuse töös pühade ajal koos pühadesooviga!
13.12.2015
Iisaku Peetri Pizza jätkab täiseduga
07.12.2015
14. Eestimaa suvemängudest on valminud video
09.11.2015
Võrkpallinaiskond saavutas Kalevi karikal II koha
02.11.2015
Meistriliiga avaringi võitis Iisaku Peetri Pizza
28.10.2015
Võrkpallinaiskond alustab Credit24 rahvaliigas järjekordset hooaega
22.10.2015
Iisaku vallas võistles kolmekordne maailmameister
21.10.2015
Korvpallivõistkondade käekäiku saab jälgida siit
04.10.2015
Iisaku Peetri Pizza korvpallivõistkond alistas uue hooaja avavoorus valitseva maakonna meistri
01.10.2015
Alates 8. oktoobrist alustab spordikeskuses võrkpall
30.09.2015
Iisaku võistkond saavutas Ida-Virumaa MV murdmaajooksus 5. koha
21.09.2015
3. Iisaku rahvajooks püstitas senise osalejate rekordi
14.09.2015
26.09.2015 MTÜ Iisaku Laskeklubi laskevõistlus
23.08.2015
20.09.2015 toimub III Iisaku rahvajooks. Eelregistreerimine on alanud.
19.08.2015
20. augustil EV taasiseseisvumispäeval spordikeskus ei tööta
27.07.2015
Staadionimaraton jättis kustumatu mulje
20.07.2015
Juba homme toimub Iisakus Eesti ainus staadionimaraton
15.07.2015
14. Eestimaa suvemängudelt Iisaku vallale III koht
06.07.2015
21.-22.07.2015 toimub Iisaku staadionil II Ida-Virumaa staadionimaraton
22.06.2015
Spordikeskus on külastajatele suletud 23.06.-02.08.2015
02.06.2015
Iisaku vald osaleb suurel spordipeol
01.06.2015
Iisaku võistkond Sprite tänavakorvpalli esimesel etapil võidukas
28.05.2015
Iisaku valla perepäeval saab ka sportida
15.05.2015
3. juunil on Iisakus rulliõhtu
12.05.2015
Iisaku jalgpallivõistkond osaleb rahvaliigas
04.05.2015
Suusasõprade treeningud jätkuvad ka suvisel koolivaheajal !
01.05.2015
Iisaku Peetri Pizza korvpallivõistkond võitis esiliiga
27.04.2015
Iisaku võrkpalli kevadturniir mängitakse 9. mail spordikeskuses algusega kell 11.00
14.04.2015
24. ja 25. 04. 2015 toimub Iisaku vallas Südamenädala raames tervisepäev
24.03.2015
Iisaku võrkpallinaiskond saavutas Credit24 Terviseturniiril II koha
23.03.2015
Suurel reedel 3. aprillil toimub Spordikeskuses traditsiooniline Iisaku korvpalliturniir
12.03.2015
21. märtsil kell 10.00 Iisaku lasketiirus MTÜ Iisaku Laskeklubi laskevõistlus
02.03.2015
Iisaku vald saavutas 23. Eesti valdade talimängudel 56 valla konkurentsis väga kõrge 5. koha
16.02.2015
Laupäeval 21.02. kell 13.00 Iisaku Spordikeskuse spordisaalis Ida-Virumaa MV meeste korvpallis Iisaku KK – Mäetaguse SK
08.02.2015
Vennad Jaanipered sõitsid 17. Alutaguse maratonil poodiumile
08.02.2015
Iisaku saavutas XXXVII Peipsi talimängudel kokkuvõttes 5. koha PILDID !
06.02.2015
28.02. – 1.03. 2015 toimuvad Pärnumaal 23. Eesti valdade talimängud
03.02.2015
Iisaku korvpallivõistkonnad püsivad Ida-Virumaa MV esiliigas turniiritabeli tipus
02.02.2015
Alates 2. veebruarist töötab spordikeskus ka laupäeval ja pühapäeval kella 11.00 – 15.00
10.01.2015
Iisaku valla koondvõistkond osaleb 7. veebruaril Räpinas XXXVII Peipsi talimängudel
10.01.2015
Kalvi Kivimäe pälvis Ida – Viru maakonna spordielu kõrgeima autasu, spordiliidu teeneteplaadi
10.01.2015
23. Eesti valdade talimängude meeste korvpalli eelturniiri alagrupp toimub Iisakus
Alutaguse Vald
Ida-Virumaa Spordiliit
Eesti Olümpiakomitee
Eesti spordiregister